Jak nastoupit na Expediční základní ScioŠkolu

Předběžná přihláška

K ničemu vás nezavazuje. Potřebujeme jen vědět, kdo se k nám hlásí a kdo jsou jeho rodiče.

Vyplnit přihlášku

Rozhovor s rodiči a dítětem

S rodiči i dítětem se potkáme zhruba na hodinu osobně či virtuálně. Chceme vás i vaše dítě lépe poznat a dát vám příležitost doptat se na to, co vás zajímá.

Týden na zkoušku

Chceme dětem umožnit, aby si školu vyzkoušely předtím, než do ní nastoupí. Proto se s vámi dohodneme na týdnu na zkoušku, kdy si děti Expediční ScioŠkolu vyzkouší.

Formality vyřídíme za vás

Vše s vaší původní školou vyřídíme. Krom podpisu smlouvy nemusíte nic řešit.

Nástup

Nová škola, bez dojíždění, bez známek. Škola, kam se děti těší a která je připraví na život v měnícím se světě.

Stále zvažujete?

I pokud si zatím nejste jistí, doporučujeme každopádně vyplnit nezávaznou předběžnou přihlášku. Ozveme se a můžeme probrat všechny vaše dotazy a případně se dohodnout na termínu dne na zkoušku.

Další praktické informace

Určitě se nám můžete také ozvat na

expedicni@scioskola.cz